Elevantio – Ontdek je eigen wijsheid

Molenbolwerk is onderdeel van Elevantio

Scoba

In de media

- Op 15 april 2016 deden 5 teams van de school mee aan de mini-Roparun. Zij haalden bijna
€ 1100 aan sponsorgeld binnen, door samen met vocalband FlashBack! optredens te verzorgen voor de ouders.

- Molenbolwerk is hard op werk de eerste 'Rots&Water-school' in Zeeuws-Vlaanderen te worden. In schooljaar 2014-2015 zijn twee leerkrachten opgeleid tot Rots&Water-trainer en hebben alle teamleden de training Rots&Water-schoolbreed gevolgd.

- In juli 2015 heeft de landelijke organisatie De Gezonde School onze school het themacertificaat 'Sociaal-emotionele ontwikkeling' toegekend. Dit certificaat is een erkenning voor de bijzondere inspanning die onze school doet op het gebied van sociaal-emotionele vorming.

- Op 14 oktober 2015 ontving de school uit handen van de gedeputeerde van de provincie Zeeland de 'verkeerspluim' als waardering voor de jarenlange en structurele inzet van onze school op het gebied van de verkeersopvoeding. 

- Op 7 april 2016 won het eerste jongensteam van de school het schoolvoetbaltoernooi. Dus mogen zij op 25 mei aantreden op het Zeeuws schoolvoetbalkampioenschap in 's Heerenhoek.